Sukces grupy kolarskiej ze Śląska Cieszyńskiego
Agnieszka WykrętAgnieszka Wykręt

Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team świetnie pokazał się w Opawie!Odbył się tam prestiżowy maraton MTB SILESIA Bike Marathon, który posiada długoletnią historię. Trasa bardzo piękna i malownicza, nie brakowało sztywnych podjazdów i technicznych zjazdów. W ten dzień dopisało wszystko. Świetna pogoda, bardzo dobra organizacja zawodów, rewelacyjna dyspozycja chłopaków sprawiły że zawody zakończyły się wielkim sukcesem grupy ze Śląska Cieszyńskiego. Mateusz Nieboras zwyciężył w swojej kategorii wiekowej, a w klasyfikacji open zajął 3 miejsce.
-Maraton w Czechach był moim kolejnym startem oraz kolejnym dobrym wynikiem. Trasa bardzo fajnie wyznaczona dawała wiele frajdy, pogoda wyśmienita i kibice mocno dopingujący - komentuje Mateusz Nieboras.
Team wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej na 30 zespołów, które brały udział w zawodach.  -Zabrakło nam tylko 8 sekund do pierwszego miejsca, więc to naprawdę jest dla nas bardzo dobry wynik i już wiemy że za rok musimy powalczyć o pierwsze miejsce drużynowe - komentuje Remigiusz Ciupek. Na sukces drużynowy zapracowali Mateusz Nieboras, Rafał Nogowczyk i Remigiusz Ciupek, którzy najszybciej pokonali dystans 55km i sumę przewyższeń 1200m. Na naszej stronie w internecie możecie zobaczyć fotorelacje z imprezy.