"Jest nam wstyd"
Magda FritzMagda Fritz

Po wpadce w Legionowie siatkarki BKS Aluprof Profi Credit znowu przegrały. Tym razem przed własnymi kibicami. BKS Aluprof PROFI CREDIT - PTPS Piła 1:3 (25:19, 14:25, 11:25, 19:25)
BKS: Horka, Lis, Trojan, Radosova, Mucha, Castiglione, Wojtowicz (libero) oraz Bamber-Laskowska, Strózik, Łyszkiewicz, Pasznik, Moskwa.
PTPS: Skorupa, Kwiatkowska, Sobczak, Babicz, Wilk, Leggs, Pauliukouskaya (libero).
W 17 kolejce Orlen Ligi bielskie siatkarki podejmowały PTPS Piła, sąsiada z tabeli, zespół który miał tyle samo punktów co BKS. Zapowiadało się więc wyrównane emocjonujące spotkanie. Było, ale tylko przez chwilę w pierwszym secie. Gospodynie wygrały tę partię, a potem w ich grze coś się załamało. W
 kolejnych dwóch setach na parkiecie istniał tylko zespół z Piły, wygrywając je kolejno do 14 i do 11!
"Zupełnie nie rozumiem, dlaczego po pierwszej wygranej partii, w drugim secie graliśmy tak jak graliśmy. Chyba nie tylko ja nie poznawałem swojego zespołu"- mówił na konferencji prasowej Mariusz Wiktorowicz. "Nie wiem, co się stało. Jest nam po prostu wstyd - stwierdziła kapitan BKS Aluprof PROFI CREDIT Małgorzata Lis.

Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!