BKS Aluprof nie obroni nawet 5 miejsca
Magda FritzMagda Fritz

Ze spuszczonymi głowami schodziły bielskie siatkarki z parkietu po meczu z Legionovią. Przegrały złotego seta!

BKS ALUPROF - SK BANK LEGIONOVIA 2:3 (25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:15)
ZŁOTY SET: 10:15
awans: SK bank Legionovia Legionowo

Dużo poniżej oczekiwań prezentują się siatkarki BKS Aluprof na koniec sezonu Orlen Ligi. Zespół z Bielska-Białej, który mierzył w pierwszą czwórkę zajmie co najwyżej 7 miejsce w lidze.
Marzenia o medalu przekreśliła przegrana rywalizacja z Impelem Wrocław, który znalazł się w półfinale ligi, a bielszczankom pozostała gra o obronę 5. miejsca. Jak okazało się w miniony weekend, nie uda się to. BKS Aluprof przegrał rywalizację z Legionovią, ósmą drużyną minionego sezonu. Zespół trenera Leszka Rusa wygrał pierwszy mecz na wyjeździe, ale dopiero w tie-breaku. W rewanżu w hali pod Dębowcem w Bielsku- Białej, także po pięciu setach wygrały przyjezdne, które okazały się lepsze w dodatkowym tzw. złotym secie, wygrywając go 15:10. To ekipa z Legionowa będzie walczyła o 5 miejsce, bielszczankom pozostaje rywalizacja tylko o 7 miejsce...