Porażka BKS Aluprof. Decydujący mecz jutro
Magda FritzMagda Fritz

Niewiele miały do powiedzenia w meczu nr 2 pierwszej rundy play-off we Wrocławiu siatkarki BKS Aluprof. Losy rywalizacji rozstrzygną się jutro. IMPEL WROCŁAW- BKS ALUPROF 3:0 (25:15, 25:19, 25:17)
stan rywalizacji po 2 meczach 1:1

Siatkarki BKS Aluprof zdecydowanie przegrały czwartowy mecz z Impelem Wrocław 0:3. Zawodniczki trenera Leszka Rusa mogły zmienić losy spotkania w drugim secie. Bielszczanki przegrywały na drugiej przerwie technicznej już 10:16, ale zdołały zmniejszyć tę różnicę do zaledwie punktu. Niestety, w końcówce skuteczniejsze były gospodynie.
W rywalizacji o wejście do najlepszej czwórki Orlen Ligi jest remis 1:1. O awansie zdecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się jutro także we Wrocławiu. Początek o godz. 18:00.