Kolejne sukcesy Atemi
Magda MarchińskaMagda Marchińska

Ponad 300 zawodników z Polski, Czech, Niemiec oraz Włoch wystartowało w kolejnej edycji Europejskiego Pucharu Miedzi w Karate WKF, która odbyła się w Legnicy. Wśród nich było siedmioro reprezentantów bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi. Bielszczanie zdobyli 8 medali w konkurencjach indywidualnych: 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe. Dwukrotnie na najwyższym podium stanęła Eliza Gaweł zdobywając dla bielskiego klubu medale w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat i juniorek 16-17 lat. Również złotym medalistą w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat został Mikołaj Dobrzyński. Srebrny medal w legnickim turnieju zdobył Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 8-9 lat. Brązowe medale dla bielszczan wywalczyli: Maciej Gawor w konkurencji kata i kumite indywidualne młodzików 12-13 lat kategoria wagowa (-40kg), Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat oraz Joachim Zieliński w konkurencji kumite indywidualne seniorów kategoria wagowa (-75 kg).