Rekord przegrywa w hicie Futsal Ekstraklasy
Magda FritzMagda Fritz

Bielszczanie przegrali zaległe spotkanie 3 kolejki Futsal Ekstraklasy z Gattą Active Zduńska Wola 2:3. Zgodnie z oczekiwaniami pojedynek dwóch czołowych ekip ligi stał na wysokim poziomie. Rekord pomimo prowadzenia gry przez większość spotkania uległ gościom ze Zduńskiej Woli 2:3. Bielszczanie od początku musieli gonić wynik. Najpierw na trafienie Marcina Olejniczaka z 13 minuty niemal natychmiast odpowiedział Rafał Franz. Podobnie było pod koniec połowy, kiedy kilkanaście sekund po bramce Daniela Krawczyka wyrównał Artur Popławski. Po przerwie na listę strzelców ponownie wpisał się Olejniczak, jednak tym razem żaden z biało-zielonych, pomimo wielu okazji nie zdołał odpowiedzieć na to trafienie i hitowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gatty.
autor: DAWID HARĘŻLAK