KALENDARIUMJuwenalia Podbeskidzia

Juwenalia Podbeskidzia

Miejsce: Bielsko-Biała

Pod koniec maja studenci z bielskich uczelni będą mogli na kilka dni zapomnieć o nauce! W dniach 25-27 odbedą się Juwenalia Podbeskidzia 2017. Poznaliśmy gwiazdę tegorocznej imprezy studentów. Na terenie Kampusu ATH zagra zespół "Happysad".

Organizatorzy Juwenaliów Podbeskidzia potwierdzili, że w czwartek 25 maja w Klubie Miasto zagrają "Dwa Sławy" - polski zespół muzyczny wykonujący hip-hop. Powstał w 2006 roku z inicjatywy Jarosława "Astka" Steciuka, członka zespołu UstinsTrumentaliX i Radosława "Rado Radosnego" Średzińskiego związanego z formacją Uśpione Miasto.

W piątek 26 maja imprezowanie przeniesie się na teren kampusu Akademii Techniczno-Humanistycznej. Na początku studentów rozgrzeje zespół, który wygra nagrodę specjalną przeglądu "Rokosz". Gwiazdą tegorocznych Juwenaliów Podbeskidzia będzie "Happysad", jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, którego twórczość łączy w sobie elementy rocka i alternatywy. Po koncercie studenci przeniosą się do Nowego Klubu, gdzie zaplanowane jest afterparty.

Harmonogram Juwenaliów Podbeskidzia 2017
25 maja - Klub Miasto (plac Adama Mickiewicza 2, Bielsko-Biała)

    koncert zespołu "Dwa Sławy".

26 maja - Kampus ATH (ulica Willowa 2, Bielsko-Biała)

    support - nagroda specjalna uczestników przeglądu Rokosz,
    koncert zespołu "Happysad" (po koncercie afterparty w Nowym Klubie przy ulicy Mostowej 5).

27 maja - Klub Miasto (plac Adama Mickiewicza 2, Bielsko-Biała)
Informacja o wydarzeniu już niedługo.
 

Źródło: bielsko.info